02 Հնս WorldSkills, Նորություններ Հայաստանի Երիտասարդ-ուսանող խոհարարի մրցույթի նախաշեմին 06.06.2023 By adminer_admin Հայաստանի խոհարարների ասոցիացիան հունիսի 2-ին, 3-ին և 4-ին «Երևանի գինու օրեր» փառատոնի ընթացքում, հատուկ առանձնացված բեմահարթակում...Ավելին
02 Հնս Նորություններ Կայացան Էրազմուս+ ծրագրի Ազգային մեկնարկային օրերը ՀՀ կրթության, գիտության, մշակույթի և սպորտի նախարարությունում 03.06.2023 By adminer_admin Միջոցառման երկրորդ օրը՝ մայիսի 31-ը, նվիրված էր Էրազմուս+ ծրագրի 2022թ․ մրցույթում #մասնագիտական կրթության և ուսուցման ոլորտում հաղթած ...Ավելին

02 Hns WorldSkills, NEWS On the eve of the Young-Student Chef Competition of Armenia 06.06.2023 By adminer_admin On June 2, 3 and 4, during the "Yerevan Wine Days" festival, the Chefs' Association of Armenia, on a specially designated stage...More
02 Hns NEWS National starting days of the Erasmus+ program were held at the RA Ministry of Education, Science, Culture and Sports 03.06.2023 By adminer_admin The second day of the event, May 31, was dedicated to Erasmus+ program 2022. winner of the competition in the field of #professional education and training...More